Hakkımızda

Bağımsız ve yenilikçi dijital yayıncılık oluşumu olan MEDYAŞAM bünyesinde yayın yapan VİTAMİN REHBERİ; Vitaminler, Sağlıklı Yaşam ve Sağlıklı Beslenme ve Takviyeler konusunda kullanıcılarına bilgiler sunan bir sağlık sitesidir. Özellikle vitaminler konusunda toplumda mevcut olan yanlış bilgileri ve bilgi kirliliğini azaltmayı ve yayınladığı içerikleri kaynaklarla destekleyerek doğru bilgiler vermeyi amaçlar.

VitaminRehberi.com sitesinde vitaminlerin özellikleri, faydaları, vücuttaki görevleri, hangi kaynaklardan alınabileceği ve vitaminlerin eksikliğinin veya fazlalığının sağlık üzerindeki etkileri ile ilgili bilgiler yer alır.  Sağlıklı bir yaşam sürmek ve dengeli bir beslenme düzeni oluşturmak isteyenler için ideal bir çevrimiçi kaynaktır. Ziyaretçilerine, sağlık ve beslenme konusunda bilinçli kararlar vermelerine yardımcı olacak geniş bir bilgi tabanı sunar. 

Vitamin Rehberi, sağlıklı yaşam ve beslenme konusunda okuyucularını doğru bilgilendirmeyi esas alsa da sitede yayınlanan içeriklerin hatasız olacağını garanti etmez. Sağlık durumunuza uygun olmaması, yanlış yorumlama veya zamanla içerikteki bilgilerin geçersiz hale gelmesi mümkün olduğundan, her türlü sağlık sorununuzda doktorunuza danışarak hareket etmeniz oldukça önemlidir.

Daha fazla bilgi için Tıbbi Sorumluluk Reddi sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca, iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilir, isterseniz “Gizlilik politikası” sayfamızı inceleyebilirsiniz.

İletişimvitaminrehberi@medyasam.com

Reklamreklam@medyasam.com